Prywatne górskie Schronisko SZRENICA www.szrenica.pl


Komunikat

Witamy serdecznie,
Niniejszym informujemy, iż nastąpiła awaria oczyszczalni ścieków obsługującej Schronisko Szrenica, i niezbędne będzie przeprowadzenie prac naprawczych i niestety jej czasowego wyłączenia funkcjonowania. Planowane są one na okres od 28 października do 30 listopada 2019 r. Z uwagi na brak możliwości zrzutu wody oraz ścieków komunalnych, w powyższym okresie Schronisko Szrenica:
1. zamknie wszystkie łazienki i źródła wody, a więc nie będzie możliwe skorzystanie z toalet, umywalek, prysznicy
2. w cześci gastronomicznej  wyeliminowane będą dania ciepłe.

Z uwagi jednak na społeczną rolę naszego obiektu, w szczególnosci zapewnienie bezpiecznego schronienia w terenie wysokogórskim, zdecydowalismy się kontynuować działalnosć w ww, okresie, oczywiście w istotnie zredukowanym zakresie. I tak:
-z uwagi na brak toalet będą dostępne dwie kabiny typu toi toi, zlokalizowane na zewnątrz budynku. Jednocześnie informujemy, iż zdażają się okresy dużych grup turystów (szczególnie w weekendy), i w tych okresach mogą wystąpić długie kolejki, zwłaszcza do kabin toi toi.
-część gastronomiczna bedzie oparta na żywności gotowej oraz gorących napojach. Dostępne menu będzie publikowane na stronie http://www.szrenica.pl, począwszy od 19 pażdziernika.

Za wszelkie niedogodności oczywiście przepraszamy. Będziemy dążyć do możliwie komfortowego pobytu, mamy też nadzieję, że remont zakończy się przed czasem, i powrócimy do normalnego funkcjonowania przed 30 listopada.

Dziękujemy za wyrozumiałość i pozdrawiamy,
Zespół Schroniska Szrenica


Schronisko Szrenica © 2009 InterPele Karkonosze Karpacz

Schronisko | Historia | Oferta | Galeria | Kontakt | Linki | Księga gości